Prefabrik Ev

İnşaat sektöründeki yenilikler ve gelişmeler ışığında, son yıllarda adından sıkça söz ettiren tek katlı ve çift katlı prefabrik evler; kolay kurulum, uygun maliyet, yenilikçi tasarım ve işlevsel yapı gibi pek çok avantajı bir arada sunuyor. Kullanıcı ihtiyacına göre şekillendirilen detayları ile farklı ölçülerde ve farklı görünümlerde üretilen evler dubleks ya da tek katlı prefabrik evler olarak tercih edilebiliyor.

Konfor ve Güvenlik

Güncel yapı yönetmenlikleri uyarınca projelendirilen ve konut ihtiyacına farklı bir soluk getirentek katlı ve çift katlı prefabrik evler, hafif çelik teknolojisi kullanılarak üretiliyor ve taleplere uygun olarak tasarlanıyor.

Üretim süreci betonarme yapılara kıyasla çok daha kısa olan prefabrik evler, kullanım ömrü olarak betonarme yapılardan eksik kalmıyor. Çünkü prefabrik evler fiziki şartlara göre projelendiriliyor ve bunların yapımında kullanılan malzemeler her türlü iklim ve hava koşullarına uyum sağlıyor. Dış cephe kaplamalarında tercih edilen fibercement ise A1 sınıfı yanmaz bir malzeme olduğu için prefabrik evler daha korunaklı ve güvenli bir hale geliyor.

Yaşam Alanınızı Tasarlayın

Metrekaresine, tavan yüksekliğine ya da oda sayısına ihtiyacınıza göre karar verebileceğiniz tek katlı prefabrik evler, tasarım olarak da sizleri özgür bırakıyor. Dış cephe kaplamasından zemin döşemesine kadar farklı renk ve modeller tercih edebileceğiniz bu evlerin iç detayları da yine istekleriniz doğrultusunda şekilleniyor.

Fakat evlerin şekillendirilmesinde coğrafi şartlar, zemin yapısı ya da kullanım amacı gibi değişkenler önem kazanıyor. Tek katlı prefabrik konutlar, dış cephe estetiği için A-1 sınıfı yanmaz fibercement malzemesi ile üretiliyor. Farklı yüzey alternatifleri, dış cephe için zarif seçenekler sunuyor.

Prefabrik Ev Modelleri

Prefabrik Ev ihtiyacınız mı var?