Ferforje Duvar Korkuluk

Ferforje Duvar Korkuluk

Ferforje halihazırda, çevre düzenlemesinde kullanılan korkuluk türlerinin en yaygın kullanılanıdır. Yeni nesil çit uygulamaları bu alanda bir dönem çok tercih edilmiş olsa da, bu ürünlerin mukavemetinin çok yüksek olmaması Güvenlik bakımından zafiyeti neden olmaları sonucunu doğurmuş ve ferforje sektördeki Lider konumunu korumaya devam etmiştir. Farklı yüksekliklerde, çeşitli estetik özellikler katılarak üretilen duvar üstü ferforje korkuluklar, neredeyse hiç bir güvenlik riski söz konusu olmaksızın, işlev görebilmektedir.

Duvar Üstü Korkuluk

Ferforje, yapısı itibariyle basit araçlarla eğilip bükülemeyen kırılamayan bir materyaldir. Bu ürünü kesmek ve esnetmek ciddi araçlar kullanılmaksızın mümkün değildir. Bahçe çevrelerinde ve güvenlik ihtiyacı bulunan tüm alanlarda ferforje duvar üstü korkuluklar en yüksek güvenlik standartlarını sağlamak için yeterlidir. Her ne kadar bükülmez olsa da, demir aralıklarının çok uzun olması durumunda belli bir esneme payı söz konusu olduğundan, özellikle yüksek uygulamalarda, dilim aralıklarına eklentiler kaynatılarak eğilmeleri imkansız hale getirilir. Bu sayede materyalin doğasında var olan küçük esneme payı da ortadan kaldırılmış olur. Sivri uçlu tepe noktaları, bu uygulamalardan atlanarak geçilmesini de imkansız hale getir. Tüm bu nedenlerden dolayı ferforje duvar korkulukları en etkili güvenlik araçlarının başında yer alır.

Bahçe Duvar Üstü Ferforje Korkuluk

Evlerde, okullarda ya da fabrikalarda alanın çevresini duvar ile örüp, olduğundan daha fazla güvenlik sağlanması için de değişik seçimler yapmak mümkündür. Mesela duvarın üzerine duvar üstü korkuluk yapılarak izinsiz girişlerin olmasını önlemek ve güvenliği arttırmak olanaklaşır. Kullanışlılığı ve zarifliği sebebi ile ferforje duvar üstü korkuluklar tercih edilir. Korkulukların yüksekliği duvarın uzunluğuna göre boyutlandırmak gerekir. Bu şekilde de alana izinsiz girilmesi imkânsızlaşır. Ayrıca kolay bir şekilde montajlanabilmesi ile duvara çok kısa zamanda montajlanan korkuluklar kullanımı hazır hale gelir. Ferforje korkuluklar ile hem güvenlik açısından önlem alınmış hem de bakıldığında güzel bir görüntü meydana gelmiş olur. Ayrıca kişilerin isteklerine göre de üretimin yapılması söz konusudur. Uçar Ferforje ürün uygulamalarına, dilediğiniz zaman sahip olabilir, herhangi bir proje için bizden ürün desteği talebinde bulunabilirsiniz.

Ferforje Duvar Korkuluk Modelleri

yükleniyor...
daha fazla yükle

Ferforje duvar korkuluk ihtiyacınız mı var?