Ferforje Sundurma

Ferforje; demir profile göre kat be kat daha güçlü ve uzun ömürlü bir malzemedir. Uygun şartlarda üretilmesi ve izole edilmesi durumunda, 10 yıllar Hatta Yüzyıllar boyunca efektif şekilde kullanılabilmektedir. Bina girişi veya çevrelerinde inşa edilecek sundurmaların inşasında da bu ürünler güvenle kullanılabilmektedir. Özellikle yük taşıma kapasitesi ve eğim mukavemeti bakımından son derece etkili inşa sonuçlarını ulaşılmasını sağlayan ürün, kullanım ömrü dikkate alındığında son derece ekonomik bir ürün kabul edilir.

Demir Sundurma

Ferforje sundurma olarak tanımlanan yapılar; binaların dışındaki çardaklarda, müştemilatlarda, garajlarda ve binaların eklentisi olan cafe ve restoran gibi kullanılan alanlarda da tercih edilebilir. Estetik ve güvenlik koşullarını bir arada sunması bakımından bu teknik daha kullanışlı bir teknik olarak kabul edilir. Apartman dairelerinin ya da müstakil evlerin girişlerinde kullanılan ferforje sundurmalar ile binaların dış görünüşü daha modern ve estetik görünür. Kişilerin gereksinimlerine ve tarzına göre çeşitli şekillerde sundurma yapmak mümkündür.

Dış Kapı Sundurma

Evlerde daha değerli, farklı ya da ilgi uyandıran bir görünüm elde etmiş olunur. Ferforjenin desenli modelleri dışında genel çerçevede projelendirilen özgün tasarımları ile dikkat çeker. Ayrıca arzulara göre farklı geometrik şekillerde (kare, oval vb.) de ferforje sundurma yapılır. Kullanım olarak sadece kapılarda değil, istenildiği takdir de açık garajlarda ya da kamelyalarda da kullanılır. Hava şartlarını engelleyebilme özelliği ile ferforje sundurmalar hem kapı önünün olumsuz hava şartlarına maruz kalmamasını hem de ortamda rahat bir alan oluşmasını sağlar. Uçar ferforje; yapılarda kullanılacak demir çelik uygulamalarında yüksek standartlı çözümleri şunlar. Proje özelinde tasarımla gerçekleştirebilmekte ve ihtiyaç odaklı çözümleri sunabilmekteyiz. Aksesuar ve dekorasyon ürünlerinin yanı sıra, yapı inşası ve mimari uygulamalarda sizlere kapsamlı destek veren firmamız; ferforje sundurma gibi ihtiyaçlarınızı da en iyi şekilde karşılayabilmektedir. Bizimle iletişime geçerek proje geliştirme noktasında destek talep edebilir veya hazır projelerinizi bize ileterek ferforje uygulamalarını gerçekleştirmemizi sağlayabilirsiniz. Kaldı ki ferforje imalatesnasında verilecek estetik form ile yapıların görseline katkıda bulunur ve şık tasarımları elde edilmesi bu sayede mümkündür.

Ferforje Sundurma Modelleri

yükleniyor...
daha fazla yükle

Ferforje sundurma ihtiyacınız mı var?