Çelik Kapı

Çelik Kapı

Çelik, günümüzde oldukça yoğun kullanım alanı bulunan önemli bir madendir. Güçlü yapısı ile bilhassa güvenlik gerektiren ortamların korumasında, uzun zamandır olduğu gibi hala çelik kullanımı devam etmektedir. Saf demir ve diğer madenlere göre, bükülme eğilimi daha düşük olup, elle tahrip edilmesi imkansız olan bu ürünün çelik kapı biçiminde kullanılması ise genel geçer uygulamalardandır. Çelik kapı imalatında ferforje ustalığını da kullanarak oldukça güvenli ve estetik çözümler elde edilebilmektedir. Evlerin, ofislerin veya diğer alanların kapılarının imal edilmesinde çelik ferforje kapı uygulamaları efektif çözümlerdir.

Çelik kapı denince akla ilk önce evlerimizin kapıları gelir. Oysa ferforje kapılar, bahçe ve bina girişlerinde kullanılan farklı nitelikte kapılar da olabilir. Örneğin, sürgülü bir garaj kapısı çelik kapı türlerine örnek olabileceği gibi, bir okulun bahçe kapısı veya sizin bahçeniz için imal edilen kapı da bu kapı türlerine örnektir. Her ne kadar evlerimizde kullandığımız giriş kapıları çoğunlukla standart ölçülerde olsa da, garaj kapıları, bina girişleri ve özel geçitlerde kullanılacak kapıların çoğunlukla projeye özel ölçeklendirilmeleri söz konusudur. Biz Uçar Ferforje olarak tüm boyut ve standartlar için çelik kapı imalatı yapabiliyor, ferforje sanatını en iyi şekilde kullanarak estetik çözümleri sizlere sunuyoruz.

Çelik Kapı Modelleri

Ferforje demire sanat katan uygulamaların genel ismidir. Dövme demir işçiliği olarak bilinir ve çok eski bir sanattır. Demir veya çelik kullanılarak, estetik tasarımlara sahip ürünlerin üretilmesinde biz size deneyimli bir çözüm ortağı olarak destek veriyoruz. Çelik kapı uygulamalarımızda son derece göz alıcı tasarımlara sahip, güvenli çözümleri sizlere sunabiliyoruz.

Tek düze, soğuk ve estetikten uzak tasarımlar yerine, görenin kendisinde de olmasını isteyeceği tasarımları elde edebilmek için ferforje kapı ürünleri´mizi inceleyin. Sizin için kendi tasarımlarınızı imal edebilir veya bambaşka tasarımları ortaya çıkarabiliriz. Bu alanda uzun yıllardır devam eden sektör deneyimimiz kapsamında beklediğinizden çok daha ileride çözümleri elde edebilmeniz için çalışmaktayız. Bize dilediğiniz zaman ulaşıp, ihtiyaçlarınızı belirterek size kapsamlı çözümler üretmemizi sağlayabilirsiziniz. Ferforje ve çelik kapı uygulamalarında birçok farklı alternatifle sizlere kapsamlı hizmet sunuyoruz.

Çelik kapı ihtiyacınız mı var?